Dnes je sobota, 26.november 2022, meniny má: Kornel
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Fešák Ben Cristovao prezradil, aké dievča sa snaží nájsť

marec 24, 2016 - 19:30
Mladý a talentovaný spevák Ben Cristovao spojil svoje meno s kampaňou značky Garnier, ktorá povzbudí sebavedomie dievčat na Slovensku i v Čechách. Ben práve teraz hľadá dievča, ktoré s ním bude účinkovať v novom videoklipe a v televíznej reklame. V exkluzívnom rozhovore pre ŽenskýWeb prezradil nielen to, ako by mala vyzerať PureGirl, ale aj detaily z očakávaného albumu a či sa už plánuje usadiť.
Foto: 
L´oréal ČR
Práve teraz hľadáš dievča do nového videoklipu. Ako by mala vyzerať?
 
Snažíme sa nájsť  predovšetkým originálne dievča. PureGirl v nás musí vyvolať víziu, ktorú popisujeme v tej piesni. Mala by byť milá, nežná, elegantná, určitým spôsobom by mala predstavovať „role model“ pre ostatné dievčatá.  Nech si povedia: „WAU, aj ja by chcela byť ako ona!“ 
 
Už vieš o čom bude videoklip k PureGirl? 
 
V minulosti sme robili dvakrát podobný koncept. V klipe Úžasná vidíme ženu v takej sebaistej podobe. Tancuje, vyzerá pri tom veľmi sexy, avšak nie prvoplánovo. Moja predstava je v tomto jasná - chcem vyjadriť krásu toho dievčaťa. V poslednej dobe sa skôr zameriavam na videoklipy, v ktorých je veľa motivácie, cvičenia a rapu. Teraz sa chcem opäť vrátiť k veciam, s ktorými som začínal. 
 
Môžeme očakávať romantiku? 
 
Ani nie. Romantický klip je založený na vzťahu medzi dvomi. Skôr chcem, aby to dievča bolo v centre diania a môjho záujmu. Bude to pieseň určená hlavne dievčatám. 
 
Máš obrovskú podporu od fanúšikov na sociálnych sieťach. Ako to robíš? 
 
Pridávam príspevky, ktoré ma bavia. Rád skúšam nové veci a sťahujem si nové aplikácie. Fanúšikom sa snažím ukázať vždy nejakú inú stránku z môjho života, ktorú ešte nemali možnosť vidieť. Raz za „uhorský“ rok robím video, kde odpovedám na otázky v komentároch. Práve si ma prinútila k tomu, aby som opäť urobil takéto video (smiech). 
 

garnier29425r.jpg

Foto: 
L´oréal ČR
 
Na jar sa chystáš vydať už štvrtý album. V čom bude odlišný od tých ostatných? 
 
Už to robím trochu dlhšie, textovo som na inej úrovni. Naberám nové skúsenosti z cestovania po svete, mám za sebou pár vzťahov... Album je reflexiou môjho života. Je to sedem rokov, čo som začal s hudbou a nabral som veľa nových skúseností. O chvíľu budem mať tridsať rokov a začína sa pre mňa iný typ života. Zoznamujem sa s inými ľuďmi a mám iné priority. 
 
 
S kým si spolupracoval na novom albume? 
 
Môžem prezradiť jednu spoluprácu so slovenským raperom Majselfom. Rap mieša so spevom a presne tento štýl sa mne osobne páči najviac. 
 
Čo od neho môžeme očakávať? 
 
Bude to mix všetkého. Od rapu po spev. Nechcem aby ma ľudia škatuľkovali, pretože to neznášam. 
 
Chcel by si preraziť v zahraničí, napríklad v Amerike? 
 
Ja si skôr myslím, že množstvo amerických spevákov, ktorí sú na podobnej úrovni ako ja, by chcelo produkovať u nás v Čechách alebo na Slovensku. Náš trh je veľmi zaujímavý. Česi a Slováci tým americkým a anglickým zle rozumejú. Mám oproti nim obrovskú výhodu. Robím ten istý štýl hudby, ale zasiahnem publikum, ktorému by zahraniční interpreti nikdy neporozumeli. Vidím problémy okolo nás, kto vyhráva voľby, utečenci, jednoducho témy, ku ktorým sa chcem vyjadriť. Moju tvorbu to veľmi ovplyvňuje. Niečo podobné môžete čakať na novom albume. 
 

garnier29271.jpg

Foto: 
L´oréal ČR
 
Vidíš rozdiel medzi slovenským a českým publikom? 
 
Slovenské publikum sa síce ťažšie získava, ale keď už ho mám, dá vám zo seba všetko. Posledný koncert môjho turné v Bratislave bol neopísateľný. Tie emócie doslova gradovali. Už chápem čo Rytmus myslel tým: „Sú tú nejakí moji ľudia?“ Ten dav po sebe liezol, vyhadzovali tričká, bol to kotol! 
 
Prednedávnom si dokonca vypredal pražskú koncertnú halu Forum Karlín. 
 
Lístok nebol vôbec lacný, ale prišlo tam naozaj veľa mojich fanúšikov. Dovtedy som nič podobné nezažil. Poviem ti, bol to úlet (smiech). Na druhej strane, koncert v Bratislave bol 4-krát menší, ale atmosféra bola oveľa osobnejšia. Mohol som viac pracovať s publikom. 
 
Od čias Superstar uplynulo veľa času. Čo považuješ za najväčší úspech v tvojej kariére? 
 
Moju kariéru ako celok. Ťažko sa z toho všetkého dá niečo vybrať. Ale obrovským úspechom bolo aj vypredanie Forum Karlín. Stále mám hranice, ktoré chcem posúvať.
 

garnier29176.jpg

Foto: 
L´oréal ČR
 
Máš nejaký idol v hudobnej kariére, ktorému by si sa chcel priblížiť? 
 
Nemám žiadny idol. Závodne som jazdil na snowboarde, tancoval som, študoval som nemeckú školu, viedol som taký zvláštny život. Bola by škoda, keby som sa chcel niekomu podobať. Snažím sa podať vlastný zaujímavý príbeh. 
 
Spomínal si, že budeš mať o chvíľu 30 rokov. Plánuješ sa už usadiť? 
 
Vek na to síce mám, ale zatiaľ sa do toho nehrniem. Neviem si predstaviť, žeby som prišiel domov a opýtal sa: „Ahoj, žena čo máme na večeru?“ (smiech) Avšak keby sa našiel človek, ktorý by stál za to, určite by som do toho išiel. Predsa koľkokrát za život sa dá stretnúť takáto osoba?
 
Ben si v rámci kampane Garnier Pure vyberie dievča, ktoré bude mať príležitosť si zahrať v jeho novom klipe a tiež v televíznej reklame na Garnier Pure 3v1. Casting na “Pure Girl” sa odohrá v priebehu mesiaca marec, televízna reklama bude hotová v lete. Dievčatá sa môžu prihlásiť prostredníctvom tejto stránky. Ak by ste si chceli pozrieť Benovo vystúpenie, najbližšie bude koncertovať 29.4 v Košiciach a 30.4. v Banskej Bystrici. 

- - Inzercia - -